PAF600F24-28 TDK-Lambda
  • Available: 264
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PAF600F24-28 TDK-Lambda
    PAF600F24-28 TDK-Lambda
    PAF600F24-28 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAF600F24-28 is described as DC-DC CONVERTR 28VDC 602W 21.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.