PAH150S48-24 TDK-Lambda
  • More about PAH150S48-24 TDK-Lambda
    PAH150S48-24 TDK-Lambda
    PAH150S48-24 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH150S48-24 is described as CONVERT DC-DC 24V 151.2W 6.3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"