PAH150S48-28 TDK-Lambda
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PAH150S48-28 TDK-Lambda
    PAH150S48-28 TDK-Lambda
    PAH150S48-28 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH150S48-28 is described as CONVERT DC-DC 28V 151.2W 5.4A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH