PAH200S48-15 TDK-Lambda
  • More about PAH200S48-15 TDK-Lambda
    PAH200S48-15 TDK-Lambda
    PAH200S48-15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH200S48-15 is described as CONVERT DC-DC 15V 201W 13.4A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE