PAH50S48-5 TDK-Lambda
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PAH50S48-5 TDK-Lambda
    PAH50S48-5 TDK-Lambda
    PAH50S48-5 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH50S48-5 is described as CONVERT DC-DC 5V 50W 10A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM