PAH75D24-5033 TDK-Lambda
  • More about PAH75D24-5033 TDK-Lambda
    PAH75D24-5033 TDK-Lambda
    PAH75D24-5033 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH75D24-5033 is described as CONVERT DC-DC 75W 24V DUAL 15A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.