PAH75D48-2518 TDK-Lambda
  • More about PAH75D48-2518 TDK-Lambda
    PAH75D48-2518 TDK-Lambda
    PAH75D48-2518 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH75D48-2518 is described as CONVERT DC-DC 45W 48V DUAL 15A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.