PAH75D48-3318 TDK-Lambda
  • More about PAH75D48-3318 TDK-Lambda
    PAH75D48-3318 TDK-Lambda
    PAH75D48-3318 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH75D48-3318 is described as CONVERT DC-DC 50W 48V DUAL 15A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM