PAH75S48-28 TDK-Lambda
  • More about PAH75S48-28 TDK-Lambda
    PAH75S48-28 TDK-Lambda
    PAH75S48-28 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PAH75S48-28 is described as CONVERT DC-DC 28V 50.4V 1.8A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.