PH150S280-15 TDK-Lambda
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PH150S280-15 TDK-Lambda
    PH150S280-15 TDK-Lambda
    PH150S280-15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PH150S280-15 is described as DC-DC CONVERTER 150W 15V OUTPUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK