PXCM0348WS3P3A TDK-Lambda
  • More about PXCM0348WS3P3A TDK-Lambda
    PXCM0348WS3P3A TDK-Lambda
    PXCM0348WS3P3A is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXCM0348WS3P3A is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 1A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM