PXD3024S15 TDK-Lambda
  • More about PXD3024S15 TDK-Lambda
    PXD3024S15 TDK-Lambda
    PXD3024S15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXD3024S15 is described as CONV DC-DC PCB 15V 2A 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM