PXD3048S15 TDK-Lambda
  • More about PXD3048S15 TDK-Lambda
    PXD3048S15 TDK-Lambda
    PXD3048S15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXD3048S15 is described as CONV DC-DC PCB 15V 2A 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.