PXD3048WS3P3 TDK-Lambda
  • More about PXD3048WS3P3 TDK-Lambda
    PXD3048WS3P3 TDK-Lambda
    PXD3048WS3P3 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXD3048WS3P3 is described as CONV DC-DC PCB 3.3V 7.5A 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.