PXE3024WS15 TDK-Lambda
  • More about PXE3024WS15 TDK-Lambda
    PXE3024WS15 TDK-Lambda
    PXE3024WS15 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXE3024WS15 is described as CONVERT DC-DC 15V 2A 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.