PXF4048S3P3 TDK-Lambda
  • More about PXF4048S3P3 TDK-Lambda
    PXF4048S3P3 TDK-Lambda
    PXF4048S3P3 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. PXF4048S3P3 is described as CONVERT DC-DC 3.3V 8A 26.4W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.