SM20-24S05 TDK-Lambda
  • More about SM20-24S05 TDK-Lambda
    SM20-24S05 TDK-Lambda
    SM20-24S05 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. SM20-24S05 is described as CONV 20W 24V IN 5V OUT DC-DC SMT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.