HSA1030RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSA1030RJ TE CONNECTIVITY
    HSA1030RJ TE CONNECTIVITY
    HSA1030RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA1030RJ is described as RES CHAS MNT 30 OHM 5% 16W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK