HSA5022KJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSA5022KJ TE CONNECTIVITY
    HSA5022KJ TE CONNECTIVITY
    HSA5022KJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA5022KJ is described as RES CHAS MNT 22K OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F