THS50330RJ TE CONNECTIVITY
  • More about THS50330RJ TE CONNECTIVITY
    THS50330RJ TE CONNECTIVITY
    THS50330RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS50330RJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM