THS50390RJ TE CONNECTIVITY
  • More about THS50390RJ TE CONNECTIVITY
    THS50390RJ TE CONNECTIVITY
    THS50390RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS50390RJ is described as RES CHAS MNT 390 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE