THS50470RJ TE CONNECTIVITY
  • More about THS50470RJ TE CONNECTIVITY
    THS50470RJ TE CONNECTIVITY
    THS50470RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS50470RJ is described as RES CHAS MNT 470 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"