983-6SE20-41P7 TE Connectivity - Deutsch
  • More about 983-6SE20-41P7 TE Connectivity - Deutsch
    983-6SE20-41P7 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. 983-6SE20-41P7 is described as CONN PLUG 41POS STRGHT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH