983-6SE24-61SN TE Connectivity - Deutsch
  • More about 983-6SE24-61SN TE Connectivity - Deutsch
    983-6SE24-61SN is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. 983-6SE24-61SN is described as CONN PLUG 61POS STRGHT W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"