AFD54-24-19PN-6140 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD54-24-19PN-6140 TE Connectivity - Deutsch
    AFD54-24-19PN-6140 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. AFD54-24-19PN-6140 is described as CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH