AFD57-12-10PX-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD57-12-10PX-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD57-12-10PX-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD57-12-10PX-6117 is described as CONN PLUG 10POS STRGHT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM