AFD58-22-55PN-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD58-22-55PN-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD58-22-55PN-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD58-22-55PN-6117 is described as CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM