AFD58-22-55PW-6117 TE Connectivity - Deutsch
  • More about AFD58-22-55PW-6117 TE Connectivity - Deutsch
    AFD58-22-55PW-6117 is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. AFD58-22-55PW-6117 is described as CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"