DJT10E19-35HB TE Connectivity - Deutsch
  • More about DJT10E19-35HB TE Connectivity - Deutsch
    DJT10E19-35HB is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. DJT10E19-35HB is described as CONN RCPT 66POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X