DJT14E25-35JB TE Connectivity - Deutsch
  • More about DJT14E25-35JB TE Connectivity - Deutsch
    DJT14E25-35JB is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. DJT14E25-35JB is described as CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"