DTS20W19-35PC TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS20W19-35PC TE Connectivity - Deutsch
    DTS20W19-35PC is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connectors category. DTS20W19-35PC is described as CONN RCPT 66POS FLANGE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM