DTS24F21-39AD TE Connectivity - Deutsch
  • More about DTS24F21-39AD TE Connectivity - Deutsch
    DTS24F21-39AD is manufactured by TE Connectivity - Deutsch and is categorized in the Circular Connector Housings category. DTS24F21-39AD is described as CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE Connectivity - Deutsch
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"