BI 2-Q5.5-0.15-0.27-BS-2AP6X3-H1141/S34 TURCK
  • Part Number: BI 2-Q5.5-0.15-0.27-BS-2AP6X3-H1141/S34
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: BI 2-Q5.5-0.15-0.27-BS-2AP6X3-H1141/S34, M1613013
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 2-Q5.5-0.15-0.27-BS-2AP6X3-H1141/S34 TURCK
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM