BI 3U-M12-AN6X TURCK
  • Part Number: BI 3U-M12-AN6X
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Inductive; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.); 3000 Hz; Brass
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI 3U-M12-AN6X TURCK
    BI 3U-M12-AN6X TURCK
    BI 3U-M12-AN6X is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI 3U-M12-AN6X is described as Sensor, Inductive; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.); 3000 Hz; Brass. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A