BI10U-Q14-AN6X2-V1131 TURCK
  • Part Number: BI10U-Q14-AN6X2-V1131
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: 14mm rectangular sensor; Embeddable Picofast QD; Uprox; 3-Wire DC NPN; 10mm Range
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI10U-Q14-AN6X2-V1131 TURCK
    BI10U-Q14-AN6X2-V1131 TURCK
    BI10U-Q14-AN6X2-V1131 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI10U-Q14-AN6X2-V1131 is described as 14mm rectangular sensor; Embeddable Picofast QD; Uprox; 3-Wire DC NPN; 10mm Range. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL