BI15U-Q20-AP6X2 TURCK
  • Part Number: BI15U-Q20-AP6X2
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, 20mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, 2m, PUR, M1608800
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about BI15U-Q20-AP6X2 TURCK
    BI15U-Q20-AP6X2 TURCK
    BI15U-Q20-AP6X2 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. BI15U-Q20-AP6X2 is described as Sensor, Proximity, Inductive, 20mm Range, 3 Wire, 10-30VDC, 2m, PUR, M1608800. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH