NI 8-M12-VP6X TURCK
  • Part Number: NI 8-M12-VP6X
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.) (Operating); Inductive;
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI 8-M12-VP6X TURCK
    NI 8-M12-VP6X TURCK
    NI 8-M12-VP6X is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI 8-M12-VP6X is described as Sensor; M12 x 1; 10 to 30 VDC; 200 mA (Max.) (Operating); Inductive;. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE