NI12U-EM18-AN6X TURCK
  • Part Number: NI12U-EM18-AN6X
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, M18 Inductive, 12mm Range, 3 Wire, NO, NPN, 2m, PVC, M1645320
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI12U-EM18-AN6X TURCK
    NI12U-EM18-AN6X TURCK
    NI12U-EM18-AN6X is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI12U-EM18-AN6X is described as Sensor, Proximity, M18 Inductive, 12mm Range, 3 Wire, NO, NPN, 2m, PVC, M1645320. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM