NI15-M30-AD4X-H1141 TURCK
  • Part Number: NI15-M30-AD4X-H1141
  • Manufacturer Name: TURCK
  • Description: Sensor, Proximity, M30 Inductive, 15mm Range, 10-65VDC, NO, M12, T4417700
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NI15-M30-AD4X-H1141 TURCK
    NI15-M30-AD4X-H1141 TURCK
    NI15-M30-AD4X-H1141 is manufactured by TURCK and is categorized in the Sensors category. NI15-M30-AD4X-H1141 is described as Sensor, Proximity, M30 Inductive, 15mm Range, 10-65VDC, NO, M12, T4417700. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TURCK
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A