TLF24HBH2222R2K1 Taiyo Yuden
  • More about TLF24HBH2222R2K1 Taiyo Yuden
    TLF24HBH2222R2K1 Taiyo Yuden
    TLF24HBH2222R2K1 is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Common Mode Chokes category. TLF24HBH2222R2K1 is described as COMMON MODE CHOKE 2.2A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"