PTMA401120P2AD Texas Instruments
  • More about PTMA401120P2AD Texas Instruments
    PTMA401120P2AD is manufactured by Texas Instruments and is categorized in the DC/DC Converters category. PTMA401120P2AD is described as CONV DC-DC 48VIN 1A 12V HORZ T/H. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A