PTMA401120P2AZT Texas Instruments
  • More about PTMA401120P2AZT Texas Instruments
    PTMA401120P2AZT is manufactured by Texas Instruments and is categorized in the DC/DC Converters category. PTMA401120P2AZT is described as CONV DC/DC 48VIN 1A 12V 6SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Texas Instruments
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK