SN65LVDS349PW Texas Instruments
  • More about SN65LVDS349PW Texas Instruments
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM