XBS013S15R-G Torex Semi
  • More about XBS013S15R-G Torex Semi
    XBS013S15R-G Torex Semi
    XBS013S15R-G is manufactured by Torex Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. XBS013S15R-G is described as DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD523. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Torex Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT