ST1R020B US Sensor - Littelfuse Inc
  • More about ST1R020B US Sensor - Littelfuse Inc
    ST1R020B is manufactured by US Sensor - Littelfuse Inc and is categorized in the ICL category. ST1R020B is described as ICL 1 OHM 15% 20A 30.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.