ST2R018B US Sensor - Littelfuse Inc
  • More about ST2R018B US Sensor - Littelfuse Inc
    ST2R018B is manufactured by US Sensor - Littelfuse Inc and is categorized in the ICL category. ST2R018B is described as ICL 2 OHM 20% 18A 30.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by US Sensor - Littelfuse Inc
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F