ST2R510B US Sensor - Littelfuse Inc
  • More about ST2R510B US Sensor - Littelfuse Inc
    ST2R510B is manufactured by US Sensor - Littelfuse Inc and is categorized in the ICL category. ST2R510B is described as ICL 2.5 OHM 20% 10A 30.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.