FLXR1CTP12 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about FLXR1CTP12 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    FLXR1CTP12 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the Light Pipes category. FLXR1CTP12 is described as FLXR SERIES LITEPIPE Ruggedized Black Anodized Body 12" length Clear. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> Light Pipes from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Pipes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM