LTH3MM12VFR4600 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about LTH3MM12VFR4600 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    LTH3MM12VFR4600 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the General LEDs category. LTH3MM12VFR4600 is described as LED TH 3mm 12V 1200mcd 30deg Blue. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM