VAOL-10GSBY4 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
  • More about VAOL-10GSBY4 VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    VAOL-10GSBY4 is manufactured by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS and is categorized in the General LEDs category. VAOL-10GSBY4 is described as LED; 10MM BLUE LED, Water Transparent Lens, VR 5V, IAD 25mA, IPF 85mA. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by VCC - VISUAL COMMUNICATIONS
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE HOOKUP BATT. SPRING CLAMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
    Keystone Electronics
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP